روبالشتی

راهنمای خرید روبالشی مناسب پاییز

راهنمای خرید روبالشی مناسب پاییز
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

فصل پاییز رسیده و قصد دارید روبالشی‌ها رو نو کنید؟ اگه بله توی این مقاله قراره در مورد خرید روبالشی مناسب پاییز صحبت کنیم. یه روبالشی مناسب پاییز چه ویژگی داره که آلرژی فصلی رو تشدید نکنه، راحت شست و شو داده بشه و حال و هوای پاییز رو به خونه بیاره؟ ابعاد یه روبالشی چطور باید باشه که به همه بالشها بخوره؟ در ادامه قراره در مورد ۰ تا ۱۰۰ این موضوع صحبت کنیم تا شما بتونید مناسبترین و بهترین روبالشی پاییزی خودتون رو تهیه کنید. فروشگاه و تولیدی منسوجات خانه و آشپزخانه شیک ریس این مقاله رو با عشق برای شما تدارک دیده.

انواع روبالشی مناسب پاییز

اگه به دنبال خرید روبالشی پاییزی و مناسب فصل پاییز هستید، حتما این سوال براتون پیش میاد که چه نوع جنس پارچه مناسب فصل پاییز هست؟ همونطور که میدونید فصل پاییز مقدمه یک فصل سرد و پایان یک فصل گرم هست. بنابراین استفاده کردن از روبالشی مناسب تابستان شاید خیلی مناسب نباشه. با عوض شدن فصل، معمولا سرویس خواب و لحاف تشکها هم مثل لباسها، باید تعویض بشن. با توجه به اینکه فصل پاییز فصلی هست که ممکنه برای خیلی از افراد آلرژیهای فصلی رو به همراه بیاره.

برای خرید روبالشی پاییزی کلیک کنید.

بهتر هست از روبالشیهایی استفاده کنید که تقریبا صاف و تراش خورده باشه و پرز اضافی نداشته باشند. از طرفی با توجه به سردتر شدن هوا، بهتر هست پارچه ضخیمتر از پارچه‌های خنک و نازک مناسب تابستان برای این کار در نظر گرفته بشه.

با این اوصاف، یک روبالشی کتانی و یا مخمل بدون پرز میتونه بهترین گزینه برای یک خرید روبالشی مناسب پاییز باشه. شما میتونید انواع روبالشیهای کتانی، نخی، مخمل، سه بعدی و…. با طرحها و رنگهای مختلف با بالاترین کیفیت و به قیمت تولیدی، از فروشگاه و تولیدی منسوجات خانه و آشپزخانه شیک ریس تهیه کنید.

همچنین میتونید برای خرید روبالشی عمده از تبریز و تهران هم با ما هماهنگی انجام بدید.

در ادامه با ویژگی این روبالشیهای پاییزی بیشتر آشنا میشویم:

۱-روبالشی پاییزی کتان

یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید روبالشی مناسب پاییز ، استفاده از روبالشی کتان هست. این پارچه یکی از پارچه‌های نیمه ضخیم، ضد آلرژی، متنوع، و مقاوم هست.  همونطور که لباسهای کتانی مناسب فصل پاییز هستند، روبالشی کتانی هم میتونه خوابیدن توی شبهای پاییزی رو براتون جذابتر کنه. پارچه کتان قابلیت تنفس بالایی داره و شما میتونید یک خواب بسیار راحت بدون آلرژی پوستی و تنفسی رو داشته باشید.

کتان با موهای شما هم دوسته!!! یعنی اونارو شکننده و دمیج نمیکنه و میتونید علاوه بر خواب راحت، پوست و موی شفاف و زیبا هم داشته باشید.

علاوه بر جنس بسیار جذاب کتان ، رنگهای متنوع و طرحهای بسیار زیاد این پارچه، اون رویکی از بهترین گزینه ها برای خرید روبالشی مناسب پاییز میکنه. این رو بالشی پاییزی رو میتونید با طرحها و رنگهای زیبا پاییزی خرید کنید و از اونها هم لذت ببرید در ادامه میتونید نمونه ای از  روبالشی پاییزی کتانی فروشگاه و تولیدی شیک ریس رو ببینید:

۲-روبالشی پاییزی مخملی

پارچه مخملی جزء پارچه‌هایی با گرماژ نسبتا بالا هست. این پارچه‌ها معمولا از ترکیب نخ و کتان تولید میشن. معمولا پارچه‌های مخمل پرزدار هستند لیکن اگر قصد دارید که روبالشی مخملی برای پاییز استفاده و خرید کنید، بهتر هست که برای اینکه از آلرژی فصلی جلوگیری کنید و خواب راحتتری داشته باشید، از انواع بدون پرز و یا پرزهای ریز استفاده کنید.

نکات مثبت پارچه مخملی این هست که معمولا این پارچه ها تنوع رنگ و شکل و طرح بسیار بسیار بالایی دارند و علاوه بر این موضوع، توی گرماژهای بسیار متنوع هم تولید میشند.

از جدیدترین روبالشی مخمل پاییزی میتونیم به روبالشی مخمل سه بعدی اشاره کنیم. این روبالشیها با کیفیتهای بسیار بالا وارد بازار میشند و شبیه تابلوهای نقاشی هستند و میتونید یک خواب راحت رو باهاشون تجربه کنید. در ادامه میتونید انواع رو بالشی مناسب پاییز مخمل سه بعدی رو مشاهده کنید.

همونطور که میدونید پارچه مخمل در انواع و گرماژهای متفاوت تولید میشه. از انواع مخملهای ضخیمتر میتونیم به پارچه مخمل شانل اشاره کنیم. این مخملها معمولا از رو بالشیهای مخمل ساده سنگینتر هستند و بیشتر برای فصل سردتر هم مناسب هستند در ادامه میتونیم از نمونه روبالشی مناسب پاییز مخمل شانل که در فروشگاه شیک ریس تولید و به بازار عرضه میشن رو با هم ببینیم:

حالا که با انواع گرماژ سبک و نیمه سبک روبالشی مناسب پاییز و از جنس مخمل آشنا شدید، چطوره با انواع مخمل با گرماژ بالا هم آشنا بشیم؟ مخملهای شانل با گرماژ بالا رو معمولا پارچه مخمل مبلی یا پارچه مبلی هم میشناسند. این روبالشی ها مناسب فصلهای سرد و مناسب تکیه دادن مهمان و خودتون هستند. طرحهای این روبالشی ها بسیار لوکس، ریبا و با پارچه روکشهای مبل تولید میشند. در ادامه میتونید برخی از انواع روبالشی مناسب پاییز پارچه مبلی فروشگاه و تولیدی شیک ریس رو مشاهده کنید:

ابعاد و ویژگی یک روبالشی پاییزی

ابعاد روبالشی مناسب فصل پاییز معمولا کمی کوچکتر از اندازه یک بالش استاندارد هست. معمولا بالشها در اندازه‌های ۵۰ در ۷۰ تولید میشند. در حالت کلی، روبالشیها برای اینکه کمی فرم بهتری به روبالشی بدند، در حدود ۱ الی دو سانت کوچکتر دوخته میشن تا فرم بهتری به بالش بدند و بالش زیباتری داشته باشید.

معمولا یک روبالشی پاییزی به حالت پاکتی دوخته نمیشه و شما میتونید از انواع زیپدار اون استفاده کنید. استفاده از زیپ توی پارچه‌های ضخیمتر اونها رو خوش فرمتر میکنه. شما میتونید انواع روبالشی پاییزی و رو بالشی مناسب پاییز رو از فروشگاه و تولیدی شیک ریس تهیه کنید.

شست‌و‌شو رو بالشی پاییزی

شست و شوی روبالشی پاییزی و در حالت کلی نحوه تمیز کردن و شست و شو پارچه با توجه به نوع اون پارچه بسیار بسیار مهمه!!! اگر طبق دستورالعمل شست و شوی پارچه عمل کنید، کالا شما تا سالها با رنگ ثابت و نو باقی میمونه. در غیر اینصورت خیلی زودتر از عمر واقعی برای شما کار میکنه

شست و شو برای بعضی کالاها مثل روبالشی بسیار مهمتره!!! چون روبالشی برای ۷ الی ۸ ساعت (شاید برای پانداها خیلی بیشتر ) مستقیما با پوست صورت و مو شما در ارتباطه و میتونه منبع آلودگی باشه و این آلودگیها رو به شما انتقال بده . اگه فردا روزی با صورت جوشدار از خواب بلند شدید، اول سراغ روبالشی و ملحفه بالشتتون برید. یه رو بالشی پاییزی مخمل یا کتان باید طبق اصول شسته بشه تا برای همیشه رنگهای جذاب اون حفظ بشه.

با هم در مورد شست و شوی پارچه کتان و مخمل یاد میگیریم:

شست و شو روبالشی پاییزی کتانی

پارچه کتان پارچه مقاومی هست. به همین دلیل شما میتونید توی ماشین لباسشویی هم اون رو شست و شو بدید. روبالشی کتانی رنگ روشن رو با آب گرم و روبالشی مناسب پاییز رنگ تیره رو با آب سرد بشورید تا روبالشی شما رنگ پس نده.

شست و شو روبالشی پاییزی مخمل

بهترین روش شست و شو رو بالشی مناسب فصل پاییز، شست و شو و آبکشی اون با آب سرد هست و برای طول عمر بیشتر میتونید از مایع شست و شو رقیقتر و یا شامپو هم استفاده کنید.

برای جلوگیری از چروکی، حتما سعی کنید با تکان دادن در حالت خیس اون رو صاف کنید چون اتوکشی پارچه مخمل تاحدودی دشواره!!!

خرید بالش آماده ، خریدی کم دردسر

احتمالا دیگه گذشت دورانی که مادرها و پدرها با سختی خیلی زیاد بالش درست میکردن. بماند که چقدر از نسل ما به خاطر همین آرتروز گردن گرفتیم. توی دنیای امروز شما میتونید انواع بالش آماده با قیمت مناسب رو آماده تهیه کنید. ابعاد و ارتفاع این روبالشیها استاندارد هست و یه خواب آروم بدون ناراحتی گردن رو براتون هدیه میاره

رنگهای پاییزی مناسب سرویس خواب و رو بالشی مناسب پاییز

بعضی موقعها فقط یه خلاقیت کوچولو میتونه حال و هوای گرفته هر آدمی رو تغییر بده!!!

اگه دچار دلتنگی پاییزی هستین، چطوره که سعی کنید از زیباییهای پاییزی مثلا رنگهای گرم و قشنگ زرد و نارنجی و قهوه‌ای اون استفاده کنید؟ فرض کنید با یه تعییر دکوراسیون کوچک میتونید فضای خونه رو برای خودتون و خانوادتون دلچسبتر کنید و حضور پاییز رو توی خونه حس کنید.

استفاده از روبالشی و سرویس خواب به رنگهای پاییزی میتونه کلی حس و هوای شما رو تغییر بده و تنوع ایجاد کنه. شما میتونیداز  انواع رو بالشی مناسب پاییز با رنگهای نارنجی، قرمز، سبز، قهوه‌ای، کرمی و ترکیب اینها با هم استفاده کنید و لذت ببرید. راستی میدونستین هر رنگ نشونه یه چیز خاصیه؟ اگه بله میدونستین رنگهای پاییز نشونه چی هستن؟ داستان داره جذاب میشه….

  • روانشناسی رنگ زرد ☀️

زرد یکی از بهترین رنگها برای یه رو بالشی پاییزی هست. زرد توی روانشناسی نماد اصالت، اعتماد به نفس، خوشحالی و شادی، شور و اشتیاق و خلاقیت و سرگرمی هست.

ترکیب این رنگ با رنگهای خنثی و یا گرم خارق‌العادست!!!

  • روانشناسی رنگ نارنجی🧡

نارنجی هم میتونه یه روبالشی پاییزی خفن برای فصل پاییز باشه. نارنجی یعنی اشتیاق و امیذ به زندگی و رقابت و استقلال هست. معمولا عاشقان رنگ نارنجی ، عاشقان حرکت، پیشرفت و تحرک هستند.

  • روانشناسی رنگ قهوه‌ای🤎

بیخودی نیست که قهوه‌ای خوراک یه رو بالشی پاییزی و یه روبالش مناسب پاییز هست. این رنگ کلی حس گرما، آرامش و راحتی رو با خودش به اتاق خوابتون میاره. قهوه ای رنگ با اصالت و گرمی هست و به اعتماد و سخت کوشی و کارآمدی شناخته میشه. از طرفی این رنگ چون تیره هست آلودگی ها رو هم مخفی میکنه.

  • روانشناسی رنگ سبز🌳

با یه روبالشی پاییزی سبز رنگ موافقید؟ سبز نماد زندگی و سلامتی ؛ امنیت و ایمنی هست. حتی فکر کردن به رنگهای سبز و درختهای سبز رنگ میتونه ذهنتون رو حتی برای چند دقیقه هم که شده آروم کنه. اگه طبیعت نمیرید، با یه روبالشی مناسب پاییز سبز رنگ اون رو به خونه بیارید.

  • روانشناسی رنگ قرمز👩‍❤️‍💋‍👨

قرمز و یا ترکیب اون با رنگهای نارنجی و سبز، یه ترکیب فوق العاده روبالشتی پاییزی!!

قرمز رنگ برونگراهاست. این رنگ نماد زندگی و عشق و علاقه هست. جالبه بدونید این رنگ بسیار رنگ مرموز و پویایی هست و به شدت احساسات رو برانگیخته میکنه.

  • روانشناسی رنگ کرم 🍞

کرم میتونه پس زمینه قشنگی برای رنگهای نارنجی و زرد پاییزی باشه  این رنگ یکی از بهترین گزینه‌ها برای یه رو بالشی پاییزی جذاب و خفن هست. رنگ کرم نماد آرامش، اصالت و سادگی هست.

کلام آخر

تمام سعی ما این بود که بتونیم توی این مقاله ، زیباییهای فصل خزان و پاییز رو با معرفی روبالشی مناسب پاییز و رو بالشی پاییزی به خونه‌هاتون بیاریم. لازم به ذکره که روبالشی پاییزی شیک ریس ۵ سال ضمانت تثبیت رنگ داره و شما میتونید با خیال راحت خریدتون رو انجام بدید. تولیدی منسوجات خانه و آشپزخانه شیک ریس بدون واسطه بالاترین کیفیت رو با کمترین قیمت براتون به ارمغان میاره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *