کوسن

انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای

انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

درود بر شما که اینروز ها دچار دغدغه شیرین انتخاب و ست کردن مبلمان منزل هستید. در مقاله انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای که توسط تولیدی منسوجات خانه و آشپزخانه شیک ریس ارائه شده است، به بررسی رنگهای مکمل و جلوه دهنده در انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای بر اساس شخصیت ها و کاراکتر های صاحبین مبلمان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

برای انتخاب رنگ کوسن برای مبل قهوه ای و کرم کلیک کنید.

انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای

انتخاب رنگ کوسن برای مبل نسکافه ای

کوسن ها یکی از زینت ها و جلوه دهنده های هر مبلی هستند. برای خرید کوسن مبل کلیک کنید.

مبل های نسکافه ای رنگ بدلیل رنگ شاد و خنثی بودن و همچنین بروز ندادن زیاد کثیفی زیاد مورد توجه قرار گرفته و این رنگ مبل خیلی پراستفاده هستش.برای انتخاب کوسن مناسب مبلمان نسکافه ای می تونیم از رنگ های:

  • سفید انتخاب ساده رنگ کوسن برای مبل نسکافه ای: رنگ سفید اولین و بهترین انتخاب برای مبل نسکافه ای هستش و اگه نمی تونین از این رنگ استفاده کنین به بقیه موارد بپردازین.رنگ سفید در کنار کرم باعث میشه خونه ای شیک و مینیمال داشته باشین و تضادی زیبا و جذاب در پذیرایی خونه شما ایجاد خواهد شد.
  • قهوه ای انتخاب پر آرامش رنگ کوسن برای مبل نسکافه ای: کوسن قهوه ای بر روی مبل نسکافه ای فضایی مناسب برای استراحت و ریلکس کردن هستش. این دو رنگ، رنگ بندی هایی بدون ریسکی هستن که هرگز خسته کننده نیستن و کثیفی روی این ترکیب رنگ زیاد جلب توجه نمی کنه.همچنین با اکثر رنگ ها ست میشه و می تونین در انتخاب فرش و پرده، دستی باز تر داشته باشین.

برای مشاهده و خرید کوسن های قهوه ای رنگ در جنس مخملی کلیک کنید.

  • زرشکی انتخاب جسورانه رنگ کوسن برای مبل نسکافه ای: کوسن های مربعی زرشکی بر روی مبلمان نسکافه ای رنگی جذاب می تونه باشه به شرطی که انتخاب  اکسسوری هم به رنگ زرشکی باشه .حتما دقت کنید که زیاد هم از این رنگ وسایل استفاده نکنین ولی استفاده مناسب از رنگ زرشکی در کنار مبلمان نسکافه ای ترکیبی جذاب خواهد بود.

در مقاله انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای با کلیات رنگبندی کوسن مناسب رنگ طوسی یا نسکافه ای آشنا خواهیم شد.

 انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی

در ادامه مقاله انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای به بررسی رنگ مبل طوسی و انواع رنگهای مکمل اون میپزدازیم.

در چند سال اخیر رنگ طوسی طرفداران زیادی به خود جذب کرده،طوسی رنگ خنثی و مینیمالی که با بیشتر رنگ ها ست میشه؛حالا بریم ببینیم کدوم رنگ کوسن ها بیشتر مناسب مبل طوسیه

  • زرد انتخاب مینیمال رنگ کوسن برای مبل طوسی :ترکیب طوسی و زرد یه ترکیب جذاب و فوق العاده برای کساییه که می خوان تو خونشون رنگ های مینیمال رو پیاده کنن،ترکیبی شاد و جوان پسند که برای دلهای جوان پیشنهاد میشه.
  • صورتی انتخاب رویایی رنگ کوسن برای مبل طوسی:صورتی و طوسی ترکیبی برای افراد رویا دوست و اونایی که به فضای روشن علاقه دارن.این ترکیب رنگ برای جهیزیه یکی از پیشنهاد های روی میزه.
  • سبز انتخاب آرامش بخش و مدرن رنگ کوسن برای مبل طوسی:رنگ سبز مخصوصا سبز سیر با رنگ طوسی ترکیبی شیک و مدرن رو بوجود میاره،این ترکیب رنگ هم مخصوصا وقتی کنارش چند تا گل طبیعی داشته یباشین خونه ای باصفا ای رو میسازه که جون میده به گل گفتن و گل شنفتن:)
  • مشکی و سفید انتخاب مدرن رنگ کوسن برای مبل طوسی: اگه یه خونه مدرن مینیمالی رو می خواید داشته باشید با مبل طوسی پنجاه درصد قضیه رو طی کردین و با انتخاب کوسن مشکی و یا سفید صد در صد قضیه حل میشه،اگه تو خونتون گربه سفید نداشته باشید مشکی رنگ ایده آلی براتونه و حتی می تونید از کوسن سفید و سیاه همزمان استفاده کنین.

تاثیر رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای

سبز:رنگ سبز مناسب شخصیت های آروم و طبیعت دوست هستش این رنگ آدم رو بی اختیار به سمت جنگل و درخت می بره و محیطی آروم رو در پی داره.هرچه رنگ سبز کمرنگ تر باشه تاثیر اون بیشتره.همچنین رنگ سبز نماد اتحاد و همبستگی هستش پس رنگی مناسب برای خانواده می تونه باشه.

آبی:آبی رنگ ساحل و دریا،آرامبخش و نشاط بخش.رنگ آبی نماد آرامش و اعتماد هستش.

قرمز: رنگ قرمز نماد جلب توجه،مناسب عاشقان و افراد جوان ،برای اونایی که از فضای شلوغ خوششون میاد با کوسن قرمز فضای دلبرانه ای حاکم میشه و جون میده به کارهای عاشقانه.

سفید: سفید رنگی خنثی که با همه ی رنگ ها ترکیب خوبی رو میسازه و اگه مشکلی با زود کثیف شدنش نداشته باشین رنگ کوسن ایده آلیه،نماد صلح،پارکیزگی و شفافیت که به خونتون روشنی رو به ارمغان میاره.

shikris

انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای

تعداد کوسن مناسب بر اساس شخصیت

تا حالا به اهمیت تعداد کوسن های مبلتون فکر کردین؟به نظرتون علاوه بر تعداد زیاد و یا کم دیگه چه چیزی می تونه تاثیر گذار باشه؟ علاوه بر  انتخاب درست رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای تعداد کوسن ها هم برای زیبایی و خیره کننده گی بسیار فاکتور های مهمی هستند.

براساس شخصیت شناسی ، انتخاب تعداد کوسن مناسب مبلمان به حالت زیر هست:

اگر شخصیت آروم و منظمی دارین و می خواین همه چیز بر اساس و قاعده ی خودش پیش بره بهتره از تعداد کوسن های زوج استفاده کنین و اگه شخصیت نامنظم و برون گرایی دارین و بی نظمی رو به منظم بودن ترجیح میدین از تعداد کوسن های فرد استفاده کنین.همین المان کوچیک  تآثیر زیادی می تونه تو راحتی شما تو خونتون داشته باشه.

علاوه بر این اگر از شلوغی خوشتون میاد و اگه همه چیز منظم باشه تنتون میخاره از کوسن های بیشتر و در سایز های مختلف استفاده کنین ولی اگه یه خونه ی مرتب و منظم می خواید حداکثر از دو سایز کوسن و در تعداد کم استفاده کنین.

اشکال هندسی کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای

علاوه بر انتخاب درست رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای  به اشکال اون ها هم باید دقت کنید. شکل ها هم شخصیت دارن و در عملکر اشخاص تاثیر میزارن! آخرین المان که باید تو انتخاب کوسن توجه کنین اَشکال کوسن ها هستش.شما می تونین از چند شکل و یا تنها یک شکل کوسن استفاده کنین.باید توجه کنین که همین نکات ریز باعث میشه خونتو رو بر اساس شخصیت خودتون بچینین و توش بیشتر احساس آرامش کنین.

 کوسن مربع و مستطیل برای مبل طوسی و نسکافه ای:

مربع و مستطیل دو شکلی ک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرن و اکثریت وسایل های دور و برمون مثل کتاب،گوشی،تلوزیون و … همگی به این شکل هستن.این اشکال معانی متداول نظم ، قدرت ، شجاعت ، امنیت و قابل اطمینان بودن رو میدن و اگه در شخصیت خودتون این موارد رو می بینید از این مدل ها استفاده کنین.

برای خرید کوسن در شکل های هندسی مربع و مستطیل در تنوع رنگ و مدل با قیمت تولید کلیک کنین.

 کوسن مثلت برای مبل طوسی و نسکافه ای :

مثلث یکی از اشکال جالب هستش که هممون رو بی اختیار به سمت راس خودش جذب می کنه یه مثلث عمودی احساس تعادل و امنیت و یه مثلث برعکس نشانه خطر و اضطراب رو میده.از معنی دیگه شکل مثلث می تونیم به هیجان ، ریسک و ثبات نیز اشاره کرد.کوسن مثلث به ندرت استفاده میشه و به همین دلیل هم زیاد تولید نمیشه.

 کوسن دایره و بیضی:

ابدیت اولین و مهم ترین معنی دایره هستش؛بی آغاز و بی پایان.شکلی بدون زاویه که حالت جادووی رو داره از معانی ذلیره و بیضی میشه به زنانگی ، جادو ،جهان و معما اشاره کرد. کوسن های دایره شکل نرم تر از کوسن  های زاویه دار به نظر میرسن و بعد از مربع و مستطیل سومین شکل پراستفاده کوسن هستن.

 

کلام آخر مقاله انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای

در مقاله انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای سعی بر این شد که اطلاعات به حالت تیتر وار در خدمت شما عزیزان قزار بگیره.  انتخاب رنگ کوسن برای مبل طوسی و نسکافه ای یکی از سوالات پر تکرار این روزهاست چرا که امروزه رنگ های مینیمال مبل مانند طوسی و نسکافه ای طرفداران خاص خودشون رو پیدا کردند. تولیدی کوسن شیک ریس تبریز علاوه بر کوسن ها انواع مختلف رو بالشی ها رو با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ها به بازار عرضه میکند. همکاری با شیک ریس قطعا یک معامله سودمند هست. به همین دلیل هست که شیک ریس رقیب قدر در کیفیت میطلبد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *