روبالشتی

خرید عمده رو بالشی مجلسی، کتان ، مخمل، طرحدار از تولیدی

پخش مستقیم روبالشی ارزان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

خرید عمده رو بالشی  مجلسی و ضخیم و در حالت کلی کسب و کار خرید و فروش رو بالشی به دلیل اینکه همه افراد خواهان این محصول هستند، بسیار بسیار پر رونق و جذاب است. در مقاله خرید عمده رو بالشی مجلسی از بهترین تولیدی که توسط تولیدی منسوجات خانه و آشپزخانه شیک ریس تهیه شده است، قصد داریم بهترین و ارزانترین رو بالشتی مجلسی و نخی را از بهترین تولیدی روبالشی معرفی کنیم.

مقاله حاوی نکات مهم خرید و فروش رو بالشی و بازار کار آن بوده و مطالعه کمتر از ۱۳ دقیقه زمانبر خواهد بود

خرید عمده رو بالشی  مجلسی و ضخیم و در حالت کلی کسب و کار خرید و فروش رو بالشی به دلیل اینکه همه افراد خواهان این محصول هستند، بسیار بسیار پر رونق و جذاب است. در مقاله خرید عمده رو بالشی مجلسی از بهترین تولیدی که توسط تولیدی منسوجات خانه و آشپزخانه شیک ریس تهیه شده است، قصد داریم بهترین و ارزانترین رو بالشتی مجلسی و نخی را از بهترین تولیدی روبالشی معرفی کنیم.

مقاله حاوی نکات مهم خرید و فروش رو بالشی و بازار کار آن بوده و مطالعه کمتر از ۱۳ دقیقه زمانبر خواهد بود

کاربرد روبالشتی مجلسی

قبل از هر چیز در مقاله خرید عمده رو بالشی مجلسی قصد داریم درمورد کاربرد ان محصولات صحبت کنیم. روبالشی های مجلسی کاربردهای زیادی دارند. از همه قشر افراد، هم پیر و هم جوان، هم آنانی که خواستار مدرنیته هستند و هم آنانی که از سبکهای نوستالژی و قدیمی لذت میبرند، از این روبالشی ها در خانه خود برای کاربردهای مختلف، مانند به عنوان بالش مهمان، برای تکیه دادن، برای مدل روی تخت خواب و…. استفاده میکنند.

در ادامه میتوانید در مقاله “ویژگی های یک روبالشی خوب ” در مورد انواع ویژگیهای روبالشی های مجلسی، نخی و ….. اطلاعات خیلی مفیدی کسب کنید.

قیمت رو بالشی عمده مجلسی شیک ریس

برای خرید عمده رو بالشی مجلسی و ضخیم بهترین گزینه همکاری با تولیدی شیک ریس تبریز است. روبالشی های مجلسی درباری شیک ریس از با کیفیت ترین روبالشی های ایران با کمترین قیمت هستند. قبمت روبالشتی مجلسی شیک ریس از ۹۰ هزار تومان (یک جفت) تا ۱۵۰ هزار تومان که بستکی به جنس پارچه و زخامت آن دارد، است.

برای اطلاع از بروزترین قیمت  برای خرید روبالشی مجلسی عمده و مشاهده طرحهای مختلف آن با ما تماس بگیرید.شماره های تماس:

۰۹۹۱۵۶۷۲۶۳۱

۰۹۹۲۴۰۸۱۵۷۳

۰۴۱۳۵۵۶۱۷۲۸

اندازه استاندارد روبالشی های مجلسی

در خرید عمده رو بالشی مجلسی حتما به اندازه های روبالشی ها دقت کنید. روبالشتی های مجلسی در سایز های ۷۰*۵۰ و یا ۸۰*۶۰ برش داده می شوند که از هر طرف دو سانتی متر به دوخت آن تعلق می گیرد. این سایز ها سایز های استاندارد هستند که سایز ۷۰*۵۰ سایز معمول تر آن است و از سایز بزرگتر مکتر استفاده میشود.

انواع مدل های روبالشتی های مجلسی

همانطور که قبلا گفته شد جنس پارچه های روبالشتی های مجلسی بیشتر از پارچه های ضخیم تر و محکم تر بکار گرفته میشود.از پارچه های معمول می توان به شانل،مخمل،لمه دار،ساتن و پارچه مبلی اشاره کرد.

در تولید این مدل بالش ها گاها پشت و رو از پارچه های یکسان استفاده می شود و در یعضی در پشت بالشت از پارچه هایی با کیفیت کمتر  نظیر تترون و یا ساتن استفاده می کنند که این کار پایین آمدن  قیمت روبالشتی را در پی خواهد شد.

تقریبا تمامی بالشت های مجلسی زیپدار هستند و از مدل های پاکتی خیلی کم استفاده میشود.حاشیه ی آنها می تواند ساده،ریشه دار و یا مدل های دیگر باشد.

در بین تمامی المان های مورد بررسی در روبالشت مجلسی پارچه مهم ترین المان می باشد پس کمی به بررسی پارچه های آن بپردازیم:

  • پارچه مبلی:از آنجایی که روبالشتی های مجلسی بیشتر در تکیه دادن بر روی مبل استفاده می شود،پارچه های بکارگیری در این نوع بالشت ها هم از جنس پارچه مبل می باشد.ست کردن پارچه ی روبالشتی و مبل ترکیبی زیبا و جذاب را در خانه به ارمغان می آورد.تنوع و کیفیت این پارچه بسیار است و در انواع مدل ها ،وزن ها و طرح ها می توان در بازار یافت.
  • مخمل:مخمل پارچه ای پرطرفدار در دکوراسیون خانه می باشد . کوسن و بالشت مخمل بر روی مبل ترکیبی فوق العاده و جذاب می باشد و فروش فوق العاده ای را دارد.مخمل های ساده و طرحدار در رنگ بندی های متنوع بالشت های فوق العاده جذابی را به ارمغان می آورد که هم برای تکیه و هم برای تخت استفاده می شوند.
  • پارچه های لمه دار:پارچه های لمه دار با براقی و جلوه ی خود در جذب مشتریان بسیار موفق عمل می کند.بالشت هایی با پارچه های لمه دار در روی مبل بسیار زیبا دیده میشوند.
  • ساتن:ساتن ها پارچه هایی با طراحی های متنوع و کیفیت مطلوب و قیمتی مناسب پیشنهادی جذاب برای خرید و فروش می باشد.ساتن هم به نوعی زیر مجوعه پارچه مبلی می باشد و برای زیباتر دیده شدن آن می توان از ریشه در کناره های بالشت استفاده کرد.این بالشت ها هم برای تخت و هم برای تکیه کاربرد دارند.

دقت شود که پارچه ها در وزن های مختلف هستند و وزن های سنگین تر گران تر و جذاب تر می باشند.

در ادامه ی المان های مهم در روبالشتی های مجلسی توجه به دوخت و کیفیت زیپ می توان اشاره کرد.شیکریس تولید کننده ی انواع روبالشتی های مجلسی و نخی با انواع مدل ها و طرح ها با کیفیتی عالی آماده ی همکاری با شما عزیزان می باشد.

روبالشتی های سنگین وزن شیکریس با دوخت های عالی و پارچه های درجه یک مناسب برای سلیقه های خاص می باشند.وزن پارچه استفاده شده در روبالشتی در استایل آن بسیار اهمیت دارد و هر چه وزن پارچه بیشتر باشد استایل و مدل بهتری را در پی خواهد داشت البته باید توجه داشت که محدودیت های وزنی را رعایت کرد چرا که وزن های خیلی زیاد روبالشتی های مناسب و مطلوبی را در پی نخواهد داشت.

شما با خرید بدون واسطه از تولیدی کمترین هزینه را برای این کار پرداخت می کنید و سود خوبی را کسب خواهید کرد.همچنین شما می توانید سفارش خود را با پارچه ای خاص را به شیکریس بسپرید.

خرید عمده رو بالشی مجلسی ارزان

تنوع در ویترین شما باعث فروش زیاد تر خواهد بود. پس خرید عمده رو بالشی مجلسی را جدی بگیرید.

روبالشتی های مجلسی ارزان هم به موازات روبالشت های سنگین فروش زیادی دارد. این روبالشتی ها از کیفیت و دوام زیادی برخوردار هستند و تنها تفاوت آن با مدل های گران قیمت آن وزن پارچه می باشد.این مدل ها شامل پارچه های شانل،مخمل ساده و طرحدار و دیگر مدل های پارچه مبلی هستند.خرید و فروش روبالشتی های ارزان تر و در عین حال با کیفیت سود خوبی را در پی دارد و برای این امر بهتر است خرید خود را بدون واسطه از تولیدی با قیمتی مناسب تر تهیه کنید

خرید عمده رو بالشی تمام نخ شیک ریس

علاوه بر روبالشی های ضخیم و کلفت مجلسی، شیک ریس تولید کننده انواع روبالشی های نخی با پارچه های اعلا و درجه یک نیز هست.

روبالشی های نخی شیک ریس در طرح ها و رنگهای مختلف و متناسب با تمامی سلایق طراحی شده اند.

یکی از ویژگیهای جذاب این روبالشی ها، پارچه های تمام نخ و اعلا و دوخت بسیار شیک و تمیز آنها است.

میتوانید انواع روبالشی نخی را نیز از سایت شیک ریس خرید کنید. برای خرید عمده رو بالشی مجلسی با ما در ارتباط باشید.۰۹۹۲۴۰۸۱۵۷۳

خرید عمده روبالش مخمل

ست کوسن و روبالشت مخمل ترکیبی فوق العاده برای یک خانه شیک می باشد.مخمل از پر فروش ترین پارچه های همیشگی بازار کار می باشد که ازدلایل آن می توان زیبایی،سادگی و دوام مطلوب را مثال زد.مخمل های ساده و یا طرح دار با چاشنی کم و ملایم از طرف شیکریس نسبت به طرح های شلوغ تر آن بیشتر پیشنهاد میشود.

تنوع رنگ بندی در کوسن و روبالشت های مخمل شیکریس و همچنان دوختی مطلوب شما را مشتری همیشگی ما خواهد کرد.

خرید عمده روبالشی گلدوزی شده

شیکریس با سابقه ای طولانی در تجارت روبالشتی در هر نوع و مدلی از بالشت های گلدوزی تا درباری و نخی و انواع کوسن ها تجربه ای را کسب کرده است که با افتخار در پی اشتراک آن با شما بزرگواران می باشد.

شما میتوانید انواع رو بالشی ها و ملحفه های بالش شیک ریس را با زیباترین گلدوزی ها سفارش دهید تا در اسرع وقت آماده گردد.

خرید کوسن مبل عمده از تولیدی کوسن

علاوه بر خرید عمده رو بالشی مجلسی و نخی، میتوانید انواع کوسن های شیک و جذاب و پر کاربرد را در طرح ها ، رنگها و اندازه های مختلف خریداری کنید. کوسن های شیک ریس هم مانند تمامی محصولات دیگر، از متریال با کیفیت ساخته شده است. با کوسن های شیک ریس میتوانید مبل ها و خانه خود را شیک و زیبا کنید.

برای خرید کوسن مبل و مشاهده بالشتک مبل کلیک کنید.

کلام آخر مقاله خرید عمده رو بالشی مجلسی

مقاله خرید عمده رو بالشی مجلسی که توسط تولیدی شیک ریس تهیه شده است، سعی بر این شد که بتوانیم تمامی سوالات مشتریان خود را یکجا گردهم آوریم تا افراد دیگری نیز بتوانند پاسخ سوال خود را پیدا کنند. تولیدی شیک ریس تبریز از سالیان دراز در خدمت ایران و ایرانی بوده و تنها هدف ما گسترش تولید ملی میباشد.

انواع روبالشی ها و مبحفه های بالشت را میتوانید با کمترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ها از تولیدی شیک ریس خرید کنید. به همین دلیل است که شیک ریس رقیب قدر در کیفیت میطلبد.

1 دیدگاه در “خرید عمده رو بالشی مجلسی، کتان ، مخمل، طرحدار از تولیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *